Öğretmenden kalaşnikoflu paylaşım: Bombayı ayağımızla kontrol ederiz

Uludere’nin Yemişli köyünde öğretmenlik yapan Gökçen T., sosyal medya hesabı üzerinden kalaşnikofla çektirdiği fotoğrafı paylaştı ve altına “Bana yaklaşırken bir kez daha düşünün. Yakan güneşe silah sıkarız, bombayı ayağımızla kontrol ederiz” notunu düştü.

Şırnak’ın Uludere ilçesi Yemişli köyünde öğretmenlik yapan Gökçen T., sosyal medya hesabından kalaşnikofla fotoğraf çekip paylaşımda bulundu. Sık sık öğrencilerinin eline tutuşturduğu Türk bayrağı ile poz veren Gökçen T., silahlı fotoğrafının altına ise “O naif ve çıtı pıtı görüntümün altında neler var. Küçükken tekvando eğitimi almışım birde. Bana yaklaşırken bir kez daha düşünün. Yakan güneşe silah sıkarız, bombayı ayağımızla kontrol ederiz. Çünkü Adanalıyız” notunu düştü. Gökçen T., aynı fotoğrafın altına “Tabi ki gerçek silahımız öncelikle kalem ve eğitim” yazması ise dikkat çekti.

TABANCA ŞEKLİNDE ANAHTARLIK PAYLAŞIMI

Başka bir paylaşımında ise tabanca şeklindeki anahtarlık fotoğrafı paylaşan Gökçen T., anahtarlığın öğrencisinin kendine hediye ettiğini ileri sürerek fotoğrafın altına, “Öğrencim bugün yanıma geldi. Sevebileceğiniz iki hediye getirdim dedi. Güneşe silah sıkan bir şehirden olmak böyle bir şey galiba” yorumunu yazdı.

‘BURASI CİZRE AKILLI OLUN’

Sokağa çıkma yasağında 200’ü aşkın insanın yaşamını yitirdiği ve binlerce evin yerle bir edildiği Cizre ile ilgili de paylaşımda bulunan Gökçen T., yayınladığı Cizre görüntüsünün altına da “Bir bayrak bir şehre bu kadar mı güzel yakışır. Burası Cizre akılı olun” ile “Birgün Cizre’yi böyle göreceğimizi biliyordum zaten. Bir şehre bayraklar, ölürüm Türkiyem bağırışları bu kadar mı yakışır” yorumunda bulundu.

EN SON EKLENENLER