Kalaşnikof’lu bombalı sözde ‘öğretmen’

Qileban’nın Yemişli köyünde ‘öğretmenlik’ yapan Gökçen T., sosyal medya hesabı üzerinden kalaşnikofla çektirdiği fotoğrafı paylaştı ve altına ‘Bana yaklaşırken bir kez daha düşünün. Yakan güneşe silah sıkarız, bombayı ayağımızla kontrol ederiz’ yazdı

Şirnex’in (Şırnak) Qileban (Uludere) ilçesi Yemişli köyünde öğretmenlik yapan Gökçen T., sosyal medya hesabından kalaşnikofla fotoğraf çekip paylaşımda bulundu. Sık sık öğrencilerinin eline tutuşturduğu Türk bayrağı ile poz veren Gökçen T., silahlı fotoğrafının altına ise “O naif ve çıtı pıtı görüntümün altında neler var. Küçükken tekvando eğitimi almışım birde. Bana yaklaşırken bir kez daha düşünün. Yakan güneşe silah sıkarız, bombayı ayağımızla kontrol ederiz. Çünkü Adanalıyız” notunu düştü.

Silahtan anahtarlığı çocuk vermiş!

Başka bir paylaşımında ise tabanca şeklindeki anahtarlık fotoğrafı paylaşan Gökçen T., anahtarlığın öğrencisinin kendine hediye ettiğini ileri sürerek fotoğrafın altına, “Öğrencim bugün yanıma geldi. Sevebileceğiniz iki hediye getirdim dedi. Güneşe silah sıkan bir şehirden olmak böyle bir şey galiba” yorumunu yazdı.

Irkçılıkla övündü

Sokağa çıkma yasağında 200’ü aşkın insanın yaşamını yitirdiği ve binlerce evin yakılıp yıkıldığı Cizîr (Cizre) ile ilgili de paylaşımda bulunan Gökçen T., yayınladığı Cizîr görüntüsünün altına da “Bir bayrak bir şehre bu kadar mı güzel yakışır. Burası Cizre akılı olun” ile “Birgün Cizre’yi böyle göreceğimizi biliyordum zaten. Bir şehre bayraklar, ölürüm Türkiyem bağırışları bu kadar mı yakışır” yorumunda bulundu.

ŞİRNEX

EN SON EKLENENLER