Didim AGS Gayrimenkul -İnşaat Hayallerinizi Gerçekleştiriyor

Uzun süredir Didim’de inşaat emlak gayrimenkul alanında yatırım danışmanlığı yapan AGS Emlak- İnşaat Şirketinin sahibi Gülbin Fatma Kıy, Gayrimenkul danışmanı Erdem Taş Londra ‘da yaşayan vatandaşlarımızı Türkiye‘nin son dönemde gözde tatil-yerleşim merkezlerinden biri olan Didim’e yatırım yapmaya davet ediyor.

Didim ve çevresinde, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki tecrübeleriyle  güven yaratan Fatma  Kıy, ve Gayrimenkul Danışmanı ERDEM TAŞ” Biz gayrimenkul değil, hayat tarzı satıyoruz.” dedi.

Bütçenize uygun fiatlarla hayallerinizdeki sevimli evi bulmanızda size yardımcı oluyoruz.  diye açıklamasını sürdüren Kıy, son yıllarda Didim’de konut satışlarındaki hızlı artış olduğuna dikkat çekti.

Kapıları hem denize, hem kazanca açılan bu şirin ilçemize yurdışından hava ulaşımınn rahat oldunu belirten Gülbin Fatma Kıy, ” Didim’e en yakın havaalanı, Bodrum, İzmir Adnan Menderes ile Muğla Dalaman havaalanlarıdır.” dedi.

En iyi yatırım’ın insanın kendine yaptığı yatırım olduğunu belirten AGS Emlak-İnşaat şirketinin başarılı sahibi Gülbin Fatma Kıy, ” Yeşillerin bolluğundan dolayı sadece tatil için değil, yaşamak için de önerebileceğim Didim- Akbük civarı ise, tüm yıl boyunca yaşanabilecek bir yerdir. Denizin yanında doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla da gidilmesi gereken bir yer olan Didim’de, Yazlık ve Kışlık olarak oturabileceğiniz size uygun  konutlarıbulmak bizim işimizdir.

Aradığınız Hayallerinizin evi size bir telefon kadar yakındır

Bizi aramanız yeterlidir. Tel:ERDEM TAŞ ‪+44 7909 780401

Fatma Gülbin KIY +90 541 817 19 69

www.agsemlak.com

EN SON EKLENENLER